Munkatársak

Nyomtatóbarát változat

Dr. Vibók Ágnes
tanszékvezető egyetemi tanár
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E2
(52) 509201/11181
vibok@phys.unideb.hu

Dr. Kun Ferenc
egyetemi tanár, tanszékvezető helyettes
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E1
(52) 509201/11183
ferenc.kun@science.unideb.hu

Dr. Nagy Sándor
egyetemi docens, tanszékvezető helyettes
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E3
(52) 509201/11171
nagys@dtp.atomki.hu

Badankó Péter
Phd hallgató
4026 Debrecen, Bem tér 18/A, 201
(52) 509201/11136
badanko.peter@gmail.com

Dr. Csehi András
egyetemi adjunktus
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E05
(52) 509201/11196
csehi.andras@science.unideb.hu

Danku Zsuzsa
Phd hallgató
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, A5
(52) 509201/11197
chibizsu@freemail.hu

Ecsedi Kornél
rendszergazda
(52) 512900/62562
ecsedi@unideb.hu

Dr. Gulácsi Zsolt
egyetemi docens
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E9
(52) 509201/11194
gulacsi@phys.unideb.hu

Godó Bence
Phd hallgató
4026 Debrecen, Bem tér 18/A, 201
(52) 509201/11136
godobence1990@gmail.com

Dr. Halász Zoltán
tudományos munkatárs
4026 Debrecen, Bem tér 18/C, IX/106 "VdG"
(52) 509201/11333
fiser75@gmail.com

Jánosi Zoltán
hallgató, informatikus
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, A5
(52) 509201/11072
janosizoli@hotmail.com

Kertészné Molnár Zsuzsa
ügyviteli alkalmazott
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E10
(52) 509201/11193
zsuzsi@phys.unideb.hu

Dr. Nagy Ágnes
egyetemi tanár
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E10
(52) 509201/11192
anagy@phys.unideb.hu

Pál Gergő
Phd hallgató
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, A5
(52) 509201/11197
gergo.pal@phys.unideb.hu

Péli Zoltán
Phd hallgató
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, A5
(52) 509201/11197
zoltanpeli92@gmail.com

Dr. Sailer Kornél
egyetemi tanár
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E3
(52) 509201/11171
sailer@phys.unideb.hu

Dr. Schram Zsolt
egyetemi docens
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E4
(52) 509201/11174
schram@atomki.hu

Dr. Tóth Attila
posztdoktori ösztöndíjas
4026 Debrecen, Bem tér 18/B, E05
(52) 509201/11196
atoth87@gmail.com